Оновлений магазин JYSK відкрився у Львові

28.03.2024
418

28 березня відкриває свої двері для покупців оновлений магазин JYSK у Львові по вул. Б. Хмельницького, 214, ТЦ ВАМ. Це другий магазин мережі, який було відкрито у місті, він вперше розпочав свою роботу 26 березня 2015 року, майже рівно 9 років тому


Магазин перебудовано з дотриманням вимог Концепції 3.0 - це оновлена концепція магазинів JYSK із  сучасним точковим освітленням та просторим дизайном, зональним розміщенням товарних категорій для більш комфортних покупок, просторою матрацною студією тощо, а також більшою соціальною зоною та покращеними умовами для персоналу. 

В оновленому львівському магазині збільшено торгову площу та площу складського приміщення, побудоване нове приміщення для персоналу з кухнею, оновлені вивіски та вказівники тощо. Так, площа торгової зали разом зі складом була 1026 м2, а стала 1155 м2, також зовнішню виставку біля магазину збільшено на 10 м2, на 18 м2 – збільшено соціальну зону. 

«Під час перебудови типовою практикою є збільшення торгових та складських площ, розширення соціального простору, створення більш приємного та комфортного простору не лише для покупців, а й для працівників магазинів. Попри труднощі війни, компанія не полишає планів перебудови всіх магазинів і на разі планує довести частку перебудованих магазинів у формат 3.0. до кінця 2024 року до 80%», - коментує Country Director JYSK в Україні Євген Іваниця. 

Також в компанії планують досягти відмітки у 100 магазинів до кінця 2024 року. «Не зважаючи на всі негаразди, компанія активно веде перемовини з укладання нових угод оренди. На разі перемовини ведуться з торговими центрами по всій Україні, зокрема можна згадати Кривий Ріг, Одесу, Франківськ, Київ, Львів, Калуш, Чернівці, Ужгород тощо, де вже отримано позитивне рішення борду на фіналізацію угод оренди», - додає керівник компанії. 

JYSK – це міжнародна мережа магазинів зі скандинавським корінням, яка робить облаштування простору у будь-якому домі та саді простим та захопливим. 

У понад 3300 звичайних та онлайн-магазинах у 48 країнах JYSK завжди забезпечить покупців чудовими пропозиціями та відмінним сервісом, знайшовши особливий підхід до кожного.

Засновник Ларс Ларсен відкрив свій перший магазин у Данії у 1979 році. Нині в JYSK працює понад 31 000 осіб.

JYSK - частина сімейної Lars Larsen Group. Виторг JYSK у 2022/23 фінансовому році становив 38,5 мільярда данських крон (5,2 мільярда євро).

Сьогодні в Україні працює 92 магазини JYSK та інтернет-магазин jysk.ua. JYSK в Україні нараховує штат понад 800 співробітників. 

 

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.