Епіцентр побудує в Бучі найбільший ТРЦ у Київській області

20.03.2024
1509

Фото: Анатолій Федорук/Facebook

Компанія "Епіцентр" до кінця року планує побудувати торговельний центр у Бучі Київської області замість знищеного росіянами навесні 2022 року. Фото проєкту ТРЦ оприлюднив міський голова Бучі Анатолій Федорук, пише Liga.net


"Отак виглядатиме новий Епіцентр Bucha Gallery на місці зруйнованого росіянами по вулиці Нове Шосе у Бучі, який планують побудувати до кінця цього року", – написав він у Facebook. 

Загальна площа нового торговельно-розважального центру становитиме 97 000 кв. м. Він буде найбільшим на Київщині.

За словами Федорука, новий ТРЦ — це понад 600 робочих місць для жителів Бучанської громади та більш як 30 млн грн податків до місцевого бюджету щорічно.

Про намір відбудувати знищений внаслідок російської агресії торговельний центр у Бучі Епіцентр оголосив у лютому 2023 року. Тоді повідомлялося, що він буде уп'ятеро більшим, ніж раніше.

Частину торгових площ компанія планує здати в оренду українським та міжнародним операторам роздрібної торгівлі, розваг та громадського харчування.

Торговельний центр матиме не тільки наземний паркувальний майданчик, а ще й підземний паркінг на випадок повітряних тривог.

Будівля також одразу проєктується з використанням джерел альтернативної енергії ти системами рекуперації.

Читайте новини і аналітику про ритейл та e-commerce в Україні на нашій сторінці в Facebook, на нашому каналі в Telegram, а також підписуйтеся на щотижневу e-mail розсилку.